W jaki sposób można sfinansować

zakup odnawialnych źródeł energii?

Instalacja fotowoltaiczna czy pompa ciepła nie należą do najtańszych inwestycji. W zależności od możliwości finansowych można zapłacić za odnawialne źródła energii własnymi środkami lub zaciągnąć kredyt. Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą!

Sprawdź teraz

oferty kredytowe

Wybierz najkorzystniejszą opcję dla siebie!

Zakup paneli fotowoltaicznych lub pompy ciepła można sfinansować na kilka sposobów, np. zaciągając kredyt ratalny, kredyt gotówkowy, kredyt przeznaczony na instalacje fotowoltaiczne lub poprzez skorzystanie z programów i dotacji rządowych. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, to będziesz mógł skorzystać z oprocentowania wynoszącego 0,25% do raty kredytu i atrakcyjnego okresu kredytowania wynoszącego nawet do 10 lat!

Warto tutaj również wspomnieć o ofercie Alior Banku, który jako jeden z pierwszy banków włączył się do programu „Czyste Powietrze”. Oferuje on kredyt gotówkowy i ratalny do 100 tysięcy złotych na okres od 3 miesięcy do 120 miesięcy. Co więcej, nie nalicza on prowizji, a RRSO dla kredytu gotówkowego wynosi 7,43%, a dla ratalnego 5,85%.

Proces uzyskania kredytu

Podpisanie umowy na fotowoltaikę lub pompę ciepła
Sprawdzenie zdolności kredytowej
Akceptacja warunków kredytu/podpis
Uruchomienie kredytu
Realizacja umowy kredytowej

Skorzystaj z oferty GSE i ciesz się czystym powietrzem!

Jak widać, proces uzyskania kredytu w naszej firmie jest dość przejrzysty. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię rozwiązanie, podpiszesz umowę, a my sprawdzimy Twoją zdolność kredytową. Jeżeli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony i zaakceptujesz warunki kredytu, to zostanie on uruchomiony, a Ty będziesz mógł cieszyć się niższymi rachunkami za energię elektryczną oraz zadbasz o środowisko!

FORMULARZ KONTAKTOWY
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego, wiadomości email i/lub innego środka komunikacji, w celu przedstawienia lub omówienia przedstawionej oferty przez Green Smart Energy z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim (NIP 7732489576)