Mój Prąd 2021 – kiedy?

Jak wszyscy zapewne wiemy budżet drugiej edycji programu „Mój Prąd” na instalacje fotowoltaiczne został wyczerpany przed czasem. Jak podają rządowe źródła bieżąca edycja programu okazała się być ogromnym sukcesem. Do Ministerstwa Klimatu i Środowiska dziennie wpływało nawet 2 tys. wniosków co przełożyło się na zdumiewający wynik 220 tys. instalacji fotowoltaicznych sfinansowanych z pomocą „Mój Prąd”.
Pierwszy nabór trwał od 30.08.2019 do 20.12.2019.
Drugi nabór trwał od 13.01.2020 do 06.12.2020
Co zatem z trzecim naborem?

Co z programem “Mój Prąd 2021”?

Te wszystkie liczby bez wątpienia robią wrażenie. Co jednak z ludźmi, którzy nie zdążyli skorzystać z funduszu w bieżącym roku? Nic straconego. Już dziś wiemy, że dofinansowanie będzie funkcjonowało w przyszłym roku.

Jako jedni z pierwszych będziemy wiedzieć o rozpoczęciu naboru wniosków na kolejną edycje programu “Mój Prąd”. Zostaw swoje dane a poinformujemy Cię o tym pierwszego!

  WIDEOKONSULTACJE

  Do państwa dyspozycji oddajemy eksperta ds. dofinansowań, u którego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 można uzyskać wszelkie informacje na temat programu Mój Prąd 2021.

  Rozmowa Wideo: KLIK
  Czat: KLIK
  Rozmowa telefoniczna: 44 741 10 30


  Najczęściej zadawane pytania:

  P: Czy będę mógł skorzystać z dofinansowania za instalacje, którą założyłem w tym roku?

  O: Poprzednie warunki programu pozwalają nam zakładać, że będzie taka możliwość. Wnioski do drugiej tury, która trwała w roku 2020 można było składać za instalacje fotowoltaiczne przyłączone po 23.07.2019.

  P: Czy jest znana dokładna data rozpoczęcia III tury programu „Mój Prąd” 2021?

  O: Dokładna data nie jest jeszcze podana do masowego przekazu. Jednak nasza firma jest na bieżąco poinformowana na temat aktualnej sytuacji, oraz jako jedni z pierwszych będziemy wiedzieli o rozpoczęciu naboru wniosków.

  P: Czy ja też będę miał dostęp do tej wiedzy?

  O: Od teraz tak. Specjalnie dla was uruchamiamy bezpłatny system informowania o programie „Mój Prąd” na rok 2021. Wystarczy, że zostawisz nam swoje dane kontaktowe, a zupełnie za darmo jako pierwszego poinformujemy Cie o rozpoczęciu programu „Mój Prąd 2021”.

  P: Jak to zrobić?

  O: Wystarczy, że klikniesz tutaj, lub przejdziesz do zakładki „Mój Prąd 2021” i zostawisz nam swój numer telefonu, a nasi specjaliści z działu dofinansowań zajmą się poinformowaniem Cię o rozpoczęciu programu.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *