Carporty i zadaszenia fotowoltaiczne

Wiaty fotowoltaiczne i Carporty to odpowiedź naszej firmy na potrzeby naszych klientów. Wielokrotnie zdarza się, że dach klienta nie sprosta wymaganiom instalacji fotowoltaicznej pozwalającej na zaspokojenie jego potrzeb energetycznych. Co wtedy? Instalacja naziemna. Jednak nie każdy może pozwolić sobie na zajęcie sporej części podwórka. Powodów jest wiele, a każdy z nich dobry. Rozwiązaniem okazuje się pomysł wiaty fotowoltaicznej lub carportu. Produkuj darmową energię elektryczną i chroń swój majątek. 

CARPORT - z czego się składa?

Carport jest rozwiązaniem składającym się z topowych komponentów. Sama konstrukcja wykonana jest ze stali węglowej powlekanej cynkiem i magnezem. Doskonałe proporcje stopu gwarantujące trwałość i ponadprzeciętną odporność na rdzę. 


Co do samej instalacji fotowoltaicznej na carporcie postanowiliśmy wykorzystać najbardziej zaawansowane w tej chwili moduły Bifacjalne. Zaletą tego rodzaju paneli jest ich przepustowość i zdolność wychwytywania światła z dwóch stron. Przekłada się to na ich niesamowitą wydajność o nawet 25% wyższą niż klasyczna wersja. 

Mikroinwerter

W produkcie tak wysokiej klasy jaką bez wątpienia reprezentuje Carport naszej firmy nie można pozwolić sobie na duży inwerter psujący odbiór całości. Postawiliśmy na Mikroinwertery – jedną z najnowszych zdobyczy branży fotowoltaicznej. Te małe inwertery zamieniają prąd stały na zmienny bezpośrednio pod panelem zapewniając tym samym ogromną oszczędność miejsca i bezpieczeństwo użytkowania. 

Jak Państwo widzą Carporty są produktami najwyższej jakości. Zapewne zastawiacie się ile to będzie kosztowało? Biorąc pod uwagę fakt, że produkt ten ma podwójne zastosowanie jego koszt nie jest wcale wysoki. Końcowa cena uzależniona jest od wielu czynników, m.in. ilości miejsc pod dachem. Zachęcamy do pozozstawienia dancyh kontaktowych, dzięki którym nasz konsultant stworzy dla Państwa darmową wycenę Carportu lub wiaty.