Fotowoltaika dla rolnika
Raty zero
Pompa ciepła Czyste Powietrze
Fotowoltaika dla wspólnot
Najwyższej jakości

Carporty

Zachowaj walory użytkowe terenu i zostań posiadaczem instalacji fotowoltaicznej.

Wiele osób zainteresowanych posiadaniem instalacji fotowoltaicznej martwi się, że ich dach nie spełnia wszystkich wymagań lub nie chce decydować się na montaż instalacji na gruncie.
W odpowiedzi na potrzeby klientów w naszej ofercie znalazły się Carporty.

Są to bardzo nowoczesne rozwiązana tworzące solidną konstrukcję garażową, równocześnie spełniając wszystkie wymogi pod montaż instalacji fotowolticznej.

Sprawdz nasze realizacje
Poproś o wycenę już teraz
dlaczego warto postawić na

Carporty?

Oferowane przez naszą firmę Carporty fotowoltaiczne stanowią zadaszenie dla miejsca parkingowego. Wybierając to funkcjonalne rozwiązanie dla gospodarstwa domowego lub przedsiębiorstwa, zyskujesz połączenie przydatnej konstrukcji z odnawialnym źródłem energii.

Carporty są zbudowane z zadaszenia, na którym znajdują się panele fotowoltaiczne, oraz podpór. Instalacje fotowoltaiczne z GSE wyposażono w wydajne moduły Bifacjalne, które chwytają światło z dwóch stron oraz mikroinwertery. Ich zadaniem jest zamiana prądu stałego na zmienny pod panelem, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Warto wspomnieć również o samych podporach, które są produkowane z trwałych i najwyższej jakości materiałów odpornych na rdzę. Mowa tutaj o stali węglowej powlekanej cynkiem i magnezem.

Zainteresowało Cię to rozwiązanie i chciałbyś poznać jego cenę? Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który przygotuje dla Ciebie darmową wycenę.

Sprawdź zalety

NASZYCH CARPORTÓW

Darmowy prąd dla samochodu elektrycznego i domu

Dzięki Carportom nie musisz obawiać się rosnących cen prądu.

Funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni

Zyskujesz miejsce parkingowe, które produkuje energię.

Pozytywny wpływ na środowisko

Montując Carport ograniczasz emisję CO2.

Efektywna praca instalacji

Wolnostojące instalacje fotowoltaiczne są wydajne i przynoszą większe zyski.