Slide Background
Slide Background
Slide Background
Najwyższej jakości

Carporty fotowoltaiczne

Zachowaj walory użytkowe terenu i zostań posiadaczem instalacji fotowoltaicznej.

W odpowiedzi na potrzeby klientów w naszej ofercie znalazły się Carporty fotowoltaiczne. Rozwiązanie to jest skierowane do osób, których dach nie spełnia wymogów instalacji fotowoltaicznej i jednocześnie nie chcą decydować się na montaż na gruncie, ponieważ zależy im na zachowaniu walorów funkcjonalnych terenu.

Sprawdz nasze realizacje
Poproś o wycenę już teraz
Czym charakteryzują się

Carporty fotowoltaiczne z Green Smart Energy?

Oferowane przez naszą firmę Carporty fotowoltaiczne stanowią zadaszenie dla miejsca parkingowego. Wybierając to funkcjonalne rozwiązanie dla gospodarstwa domowego lub przedsiębiorstwa, zyskujesz połączenie przydatnej konstrukcji z odnawialnym źródłem energii.

Carporty są zbudowane z zadaszenia, na którym znajdują się panele fotowoltaiczne, oraz podpór. Instalacje fotowoltaiczne z GSE wyposażono w wydajne moduły Bifacjalne, które chwytają światło z dwóch stron oraz mikroinwertery. Ich zadaniem jest zamiana prądu stałego na zmienny pod panelem, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Warto wspomnieć również o samych podporach, które są produkowane z trwałych i najwyższej jakości materiałów odpornych na rdzę. Mowa tutaj o stali węglowej powlekanej cynkiem i magnezem.

Zainteresowało Cię to rozwiązanie i chciałbyś poznać jego cenę? Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który przygotuje dla Ciebie darmową wycenę.

Sprawdź zalety

NASZYCH CARPORTÓW FOTOWOLTAICZNYCH

Darmowy prąd dla samochodu elektrycznego i domu

Dzięki Carportom nie musisz obawiać się rosnących cen prądu.

Funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni

Zyskujesz miejsce parkingowe, które produkuje energię.

Pozytywny wpływ na środowisko

Montując Carport ograniczasz emisję CO2.

Efektywna praca instalacji

Wolnostojące instalacje fotowoltaiczne są wydajne i przynoszą większe zyski.

Call Now Button