Aby stać się posiadaczem instalacji fotowoltaicznej możesz wybrać dogodną formę finansowania

Wystarczy skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy a my zajmiemy się uzyskaniem środków na Twoją instalację.

Kredyt - Kredyt to jedna z najbardziej popularnych form finansowania inwestycji w fotowoltaikę. Rachunki za prąd zmniejszają się już po pierwszym miesiącu jej użytkowania. To ogromne odciążenie dla domowego budżetu.

Leasing - Rachunki za prąd to duża część budżetu firmy. Jeśli chcesz zacząć liczyć oszczędności i zyskać niezależność energetyczną, chcesz być szczęśliwym posiadaczem instalacji fotowoltaicznej a nie chcesz inwestować dużych kwot, leasing jest właśnie dla Ciebie i Twojej firmy.

Własne środki - Decydując się na panele fotowoltaiczne masz możliwość sfinansować je z własnych środków. Przy montażu modułów nie wpłacasz całości kwoty od razu lecz w kilku transzach.


W chwili obecnej możesz również skorzystać z programów i dotacji dzięki którym otrzymasz nawet do 50 % zwrotu kosztów instalacji.


Programy i dotacje m.in.:

„Mój Prąd” - Pomoc finansowa udzielana jest w formie dofinansowania bezzwrotnego na kwotę do 5 tyś. złotych. Kwotę zwrotu otrzymujesz na swoje konto. Nabór wniosków będzie realizowany w latach 2019-2025. Program kierowany jest do osób fizycznych.

„Ulga termomodernizacyjna” - Ulga termomodernizacyjna w podatku dochodowym od osób fizycznych nawet do 32%. Odliczenie nie może przekroczyć kwoty 53 tys. zł na osobę, a jeżeli właścicielami domu są dwie osoby np. małżeństwo to nawet do 106 tysięcy zł.

„Czyste powietrze” – Pomoc finansowa udzielana jest w formie dopłaty lub niskooprocentowanej pożyczki. Nabór wniosków prowadzony będzie w trybie ciągłym do 30.06.2027 roku. Program kierowany jest do właścicieli domów jednorodzinnych oraz do osób, które posiadają zgodę na budowę budynku jednorodzinnego.


Wszystkie formalności związane z otrzymaniem finansowania w postaci kredytu bądź leasingu załatwisz na naszej infolinii 44 741 10 30 

Pomożemy Ci również w złożeniu wniosku w programie „Mój Prąd”.

Już teraz zamów bezpłatną wycenę swojej instalacji fotowoltaicznej wraz z finansowaniem!


Promocja na instalacje fotowoltaiczne

Przykład reprezentatywny kredytu gotówkowego:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 400 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 400 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 11 miesięcznych równych rat w wysokości 200 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 200 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28.08.2018 na reprezentatywnym przykładzie.

4 KROKI Z GSE