gse-logo

Fotowoltaika dla Rolnika

od 1140 zł / mies.

Pospiesz się – Tylko do 31 marca 2023!

Zarezerwuj Cenę

Kto Pierwszy, Ten Lepszy! Zostaw swój numer – oddzwonimy. Pospiesz się, oferta tylko do 31 marca.

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  Firma godna polecenia. Najlepsi specjaliści, z którymi jak do tej pory współpracowałam. Jestem zachwycona. Wszystko szybko, sprawnie, bez jakichkolwiek problemów. Kontakt miły, o co bym nie zapytała, wszystko miałam od razu wyjaśnione.

  Julia - Opinia z Google

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy, ekipa monterska widać, że z doświadczeniem, dokumenty również po stronie firmy. 5/5

  Michał - Opinia z Google

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  Bardzo jesteśmy zadowoleni. Firma bardzo solidna. Szybka dostawa sprzętu. Mamy pompę i całą instalację fotowoltaiczną. Wszystko przebiegło bez komplikacji. Polecam jak najbardziej.

  Dawid - Opinia z Google

  Darmowy prąd na wyciągnięcie ręki

  fotowoltaika od 1140 zł w leasingu

  Tylko do 31 marca atrakcyjny leasing instalacji fotowoltaicznej. Zyskuj na energii elektrycznej w swoim gospodarstwie rolnym.

  Decydując się na niską, miesięczną ratę leasingową otrzymasz nowoczesną i – przede wszystkim – wydajną instalację fotowoltaiczną. Dzięki leasingowi nie odczujesz kosztu inwestycji, a oszczędność na rachunkach za energię zauważysz od razu. Z GSE możesz cieszyć się własną instalacją PV już za 1140 zł miesięcznie.

  Tylko teraz, do 31 marca, zyskujesz zupełnie bezpłatnie program PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO. Darmowe przeglądy, monitoring i zabezpieczenie PPOŻ Twojej inwestycji.

  Skontaktuj się z nami a przygotujemy ofertę dopasowaną do potrzeb i wielkości Twojego gospodarstwa.

  Program PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

  Przeglądy dla Rolników za 0 zł

  Bezpieczeństwo Twojego gospodarstwa to nasz priorytet. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na instalację na gruncie czy na dachu budynku.

  W GSE zadbamy o bezpieczeństwo Twojej fotowoltaiki za darmo przez 3 lata. Zapewnimy Ci regularne przeglądy, w ramach których upewnimy się, że instalacja działa prawidłowo oraz zadbamy o wydajność paneli. Wszystko po to, żebyś mógł spać spokojnie, nawet wtedy, gdy instalacja działa z pełną mocą.

  Wybierając fotowoltaikę u nas otrzymasz 3 całkowicie bezpłatne przeglądy instalacji fotowoltaicznej w Twoim gospodarstwie rolnym i priorytetowy serwis nawet w 48 godz.

  Leasing dla Rolnika

  Darmowe zabezpieczenie PPOŻ

  Nowoczesna instalacja fotowoltaiczna z bezpłatnym pakietem zabezpieczeń PPOŻ? Takie rzeczy w Green Smart Energy tylko do 31 marca!

  Fotowoltaika dla gospodarstw rolnych od GSE to wysokiej jakości sprzęt i doświadczeni instalatorzy, ale także kompleksowy program zabezpieczeń Twojej inwestycji. Tylko teraz program PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO dołączamy całkowicie bezpłatnie.

  Zadzwoń i dowiedz się w jaki sposób zadbamy o bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej w Twoim gospodarstwie.

  Realizacje w Twojej Okolicy

  Galeria Realizacji

  Leasing od 1140 zł / mies. - tylko do 31 marca!

  Fotowoltaika dla Rolników

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Zainstalowałam instalację fotowoltaiczną firmy Green Smart Energy, ponieważ miałam wysokie rachunki za prąd i chciałam zaoszczędzić na rachunkach. Przedstawiciel firmy szczegółowo wyjaśnił warunki umowy i zaproponował najkorzystniejszą ofertę. Instalację posiadam ok. rok i jestem bardzo zadowolona z jej działania, funkcjonuje bez zarzutu. Rachunki za prąd znacznie spadły, a przed założeniem instalacji płaciłam dużo więcej. Poleciłam zainstalowanie instalacji fotowoltaicznej moim sąsiadom. Kontakt bezproblemowy.

   Agata - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Instalacja na gruncie wykonana bardzo fachowo i rzetelnie. Polecam

   Kinga - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Firma zasługująca na polecenie. Należy jednocześnie zwrócić uwagę na urzędową stronę tej instalacji, która została rozwiązana przez ów firmę w sposób nienaganny. Szczerze polecam!

   Patryk - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Rewelacyjna obsługa, super niskie ceny oraz pierwszorzędna jakość produktów!!! Gorąco polecam! Chcesz zaoszczędzić - tylko GSE

   Jarosław - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Bardzo miła obsługa, naprawdę atrakcyjna cena, szybki montaż. Co najważniejsze instalacja działa bezawaryjnie. Już po samym założeniu instalacji firma nie umywa rąk, lecz w razie pytań byli zawsze do dyspozycji. Polecam

   Damian - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐
   Całkiem sprawna realizacja. Ogólnie polecam

   Paweł - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Wykwalifikowani technicy, szybki montaż i na dodatek dofinansowanie pomogli uzyskać. POLECAM 😀

   Paulina - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Bardzo rzetelna firma, od samego początku dobry kontakt z klientem. Wysoki poziom usług, polecam.

   Aleksander - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Wszystko zgodnie z umową. Polecam.

   Sławek  - Opinia z Google

   Realizacja MierzWyzej.pl © 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności