Fotowoltaika dla rolnika
Raty zero
Pompa ciepła Czyste Powietrze
Fotowoltaika dla wspólnot
Sprawdź koniecznie

Możliwości projektowe

W związku z tym, że gospodarstwa rolne mają największe zapotrzebowanie na energię elektryczną to ich właściciele coraz chętniej decydują się na inwestycję w niezależne źródła energii elektrycznej. Jeżeli jesteś w tej grupie i chciałbyś skorzystać z tej opcji, to wypełnij formularz lub zadzwoń do nas w celu przeprowadzenia darmowej konsultacji. Kiedy podejmiesz decyzję, że chciałbyś skorzystać z usług naszej firmy, to jeden z naszych specjalistów przeprowadzi audyt fotowoltaiczny, który pozwoli określić wysokość zapotrzebowania Twojego gospodarstwa rolnego na prąd oraz ustalić najlepsze miejsce montażu instalacji. Panele można usytuować na gruncie lub dachu. Inną ciekawą opcją jest przeznaczenie niezagospodarowanej i niezacienionej działki na tego typu inwestycję. Warto tutaj zaznaczyć, że tak zwane farmy fotowoltaiczne są coraz chętniej budowane przez inwestorów. Nasi specjaliści po otrzymaniu wyników audytu, stworzą projekt dopasowany do Twoich potrzeb, zamontują i uruchomią instalację!

FORMULARZ KONTAKTOWY
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego, wiadomości email i/lub innego środka komunikacji, w celu przedstawienia lub omówienia przedstawionej oferty przez Green Smart Energy z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim (NIP 7732489576)

  ZALETY NASZYCH INSTALACJI

  Niezależność energetyczna

  Niezależność od wzrostu cen energii elektrycznej.

  Obniżenie podatku rolnego

  Możesz uzyskać nawet 25% ulgę w podatku rolnym!

  Oszczędności

  Już w pierwszym miesiącu zauważysz spadek rachunków za prąd.

  Dbałość o środowisko

  Produkujesz czystą energię, która chroni środowisko naturalne.

  Skorzystaj z jednej z opcji

  dofinansowania

  Chcesz stać się posiadaczem instalacji fotowoltaicznej, ale nie masz wystarczających środków? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci je pozyskać!