gse-logo

Fotowoltaika

Radomsko

W tym 6000 zł dotacji z programu Mój Prąd

Zarezerwuj Cenę

Kto Pierwszy, Ten Lepszy! Zostaw swój numer – oddzwonimy. Pospiesz się, oferta ograniczona czasowo.

  Fotowoltaika Radomsko

  Z dofinansowaniem 6.000 zł

  Tylko teraz cena Twojej instalacji fotowoltaicznej może być niższa aż o 6.000 zł. Sprawdź jak skorzystać z rabatu.

  Teraz masz szansę na dofinansowanie Twojej instalacji fotowoltaicznej w wysokości 6.000 zł. Jeśli zastanawiasz się nad instalacją PV teraz jest doskonały moment, żeby podjąć decyzję. Oferujemy kompleksowy montaż na markowych komponentach. Z naszą pomocą możesz zyskać fotowoltaikę o mocy 3,3kw za jedyne 10.000 zł.

  Jeśli chcesz skorzystać z rabatu, zadzwoń lub napisz do nas. Skonfigurujemy dla Ciebie instalację fotowoltaiczną i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

  Finansowanie fotowoltaiki

  Energia słoneczna w ratach 0%

  Skorzystaj z wygodnego finansowania Twojej instalacji fotowoltaicznej w ratach 0%.

  6.000 zł dofinansowania Twojej nowej instalacji fotowoltaicznej to nie wszystko. Z GSE zyskasz też dostęp do finansowania w ratach 0%.

  Ciesz się darmowym prądem jeszcze tej wiosny. Zadzwoń lub napisz, by skorzystać ze 6000 zł zwrotu, a my przygotujemy ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

  Pamiętaj, że możesz rozłożyć płatność na wygodne raty 0%. Niewielka rata nie będzie miała istotnego wpływu na Twój domowy budżet. A jednocześnie oszczędności na rachunkach za prąd, zauważalnie odciążą Twoje finanse.

  Fotowoltaika o mocy 3,3kw już za 10000 zł

  Nowoczesna instalacja fotowoltaiczna w dobrej cenie. To możliwe tylko z Green Smart Energy.

  Tylko w GSE instalację fotowoltaiczną zamówisz już za 10000 zł. Wykonamy kompleksową instalację fotowoltaiczną na dachu Twojego budynku o mocy 3,3kw. Zyskasz nie tylko darmowe źródło energii elektrycznej, ale też skuteczny sposób na oszczędności.

  Fotowoltaika od GSE to nie tylko gwarancja dobrej ceny. To również wysokiej jakości komponenty i własne ekipy montażowe. Tylko u nas otrzymasz 15-letnią gwarancję na montaż Twojej instalacji oraz pełną obsługę serwisową. Chcesz lepiej poznać naszą ofertę? Zadzwoń lub napisz.

  Realizacje w Twojej Okolicy

  Galeria Realizacji

  Zyskaj 6000 zł - oferta ograniczona czasowo!

  Fotowoltaika za 10.000 zł

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Zainstalowałam instalację fotowoltaiczną firmy Green Smart Energy, ponieważ miałam wysokie rachunki za prąd i chciałam zaoszczędzić na rachunkach. Przedstawiciel firmy szczegółowo wyjaśnił warunki umowy i zaproponował najkorzystniejszą ofertę. Instalację posiadam ok. rok i jestem bardzo zadowolona z jej działania, funkcjonuje bez zarzutu. Rachunki za prąd znacznie spadły, a przed założeniem instalacji płaciłam dużo więcej. Poleciłam zainstalowanie instalacji fotowoltaicznej moim sąsiadom. Kontakt bezproblemowy.

   Agata - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Instalacja na gruncie wykonana bardzo fachowo i rzetelnie. Polecam

   Kinga - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Firma zasługująca na polecenie. Należy jednocześnie zwrócić uwagę na urzędową stronę tej instalacji, która została rozwiązana przez ów firmę w sposób nienaganny. Szczerze polecam!

   Patryk - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Rewelacyjna obsługa, super niskie ceny oraz pierwszorzędna jakość produktów!!! Gorąco polecam! Chcesz zaoszczędzić - tylko GSE

   Jarosław - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Bardzo miła obsługa, naprawdę atrakcyjna cena, szybki montaż. Co najważniejsze instalacja działa bezawaryjnie. Już po samym założeniu instalacji firma nie umywa rąk, lecz w razie pytań byli zawsze do dyspozycji. Polecam

   Damian - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐
   Całkiem sprawna realizacja. Ogólnie polecam

   Paweł - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Wykwalifikowani technicy, szybki montaż i na dodatek dofinansowanie pomogli uzyskać. POLECAM 😀

   Paulina - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Bardzo rzetelna firma, od samego początku dobry kontakt z klientem. Wysoki poziom usług, polecam.

   Aleksander - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Wszystko zgodnie z umową. Polecam.

   Sławek  - Opinia z Google

   Green Smart Energy | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności