Dołącz do nas!

Kariera w Green Smart Energy

Jesteśmy Green Smart Energy. Oferujemy kompleksowe rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii. Stawiamy na bezpieczeństwo projektów, najwyższą jakość produktów i elastyczne dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów. Dynamicznie rozwijamy się i poszukujemy partnerów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jedne z najwyższych prowizji na rynku przy zachowaniu niskich cen dla klienta – u nas to nie jest puste hasło, przekonaj się sam!

Posiadamy bardzo szeroką ofertę komponentów instalacji fotowoltaicznych. Mamy w ofercie wielu czołowych producentów falowników i modułów fotowoltaicznych co plasuje nas w czołówce spektrum asortymentu. Zobacz sam jak długa jest lista. Pozwala to dobrać instalacje fotowoltaiczną dostosowaną do potrzeb każdego klienta.

To nie wszystko. Jako jedni z niewielu posiadamy w ofercie zjawiskowe Carporty i Zadaszenia – praktyczne produkty premium produkujące energię elektryczną. 

Instalacje hybrydowe. Niewielu o tym mówi bo niewielu potrafi to robić. My potrafimy. Jako nasz partner możesz bez obaw oferować swoim klientom instalacje fotowoltaiczne zdolne do przechowywania energii elektrycznej. 

Tworzenie oferty dla klienta jest banalnie proste i szybkie. Do dyspozycji doradców oddajemy narzędzie internetowe, dzięki któremu w kilka minut będzie można stworzyć ofertę instalacji fotowoltaicznej. Potem tylko szybka weryfikacja oferty i audytu i już możesz podpisywać umowę! Nie trać klientów przez długi czas oczekiwania na ofertę:

Dział wsparcia technicznego oddany do dyspozycji przedstawiciela zawsze pomoże rozwiązać problem i będzie decyzyjny w zakresie trudnych sytuacji


Każdemu z Partnerów zapewniamy materiały reklamowe od GSE. Banery, roll-upy,
katalogi, ulotki i wizytówki – to wszystko dostaniesz od nas za darmo!

Dla Twoich klientów przygotowaliśmy specjalny program poleceń, który sprawi, że klienci będą sprzedawali za Ciebie!

Posiadamy tylko własne i wykfalifikowane ekipy, które dzięki doświadczeniu i dobrej organizacji są w stanie zamontować instalację nawet w 7 dni od podpisania umowy!

Dla aktywnych partnerów gwarantujemy umówione spotkanie z chętnymi do założenia instalacji klientami. Wartościowe spotkania, a nie zimne leady na pewno podkręcą Twoją sprzedaż. 

Nie masz auta, a jesteś dobrym sprzedawcą? Już kilka umów miesięcznie gwarantuje Ci nowy samochód!

Ładny, prawda?

Dlaczego klienci wybierają naszą ofertę?

Na piśmie zapewniamy swoich klientów, że maksymalnie w 48 godzin po zgłoszeniu usterki znajdziemy się na miejscu.

Dofinansowania, oraz procedury przyłączenia to często skomplikowany proces, którym klient u nas nie musi się przejmować – wszystko zostaje po naszej stronie.

Lubimy mawiać, że montaż instalacji to dopiero początek relacji z klientem, dlatego w naszej firmie funkcjonuje infolinia, gdzie klient szybko może ustalić interesujące go rzeczy.

Szeroki wybór komponentów, w dużej mierze Polskich sprawia, że ludzie znajdują to czego szukają właśnie u nas.

Wysoko wykfalifikowane ekipy monterskie dbają o każdy szczegół wykonanej instalacji, dzięki temu jakość, którą tak bardzo cenimy zawsze zostaje na najwyższym poziomie.

Nasze gwarancje (nawet 15 lat) nie zawierają żadnych kruczków, bądź masy wyłączeń – po prostu gwarantujemy!

Wyróżniasz się na tle innych?

Regularne konkursy sprzedażowe to sposób na dodatkową gratyfikację swojej pracy.

Nie zamykamy się na rozmowy, jeśli ciężko pracujesz to usiądźmy do stołu i negocjujmy warunki.

Co powiesz na Mustanga GT 5.0? Każdemu kto sprzeda w miesiącu co najmniej 100kW udostępniamy samochód sportowy! 

Zobacz, to Twoja nagroda za dobry miesiąc

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub zostaw kontakt do siebie. Odbędziemy niezobowiązującą rozmowę, w której porozmawiamy o współpracy!