Fotowoltaika dla rolnika
Raty zero
Pompa ciepła Czyste Powietrze
Fotowoltaika dla wspólnot
W jaki sposób można sfinansować

zakup odnawialnych źródeł energii?

Instalacja fotowoltaiczna czy pompa ciepła nie należą do najtańszych inwestycji. W zależności od możliwości finansowych można zapłacić za odnawialne źródła energii własnymi środkami lub zaciągnąć kredyt. Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą!

Sprawdź teraz

oferty kredytowe

Wybierz najkorzystniejszą opcję dla siebie!

Zakup paneli fotowoltaicznych lub pompy ciepła można sfinansować na kilka sposobów, np. zaciągając kredyt ratalny, kredyt gotówkowy, kredyt przeznaczony na instalacje fotowoltaiczne lub poprzez skorzystanie z programów i dotacji rządowych. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, to będziesz mógł skorzystać z oprocentowania wynoszącego 0,45% do raty kredytu i atrakcyjnego okresu kredytowania wynoszącego nawet do 10 lat!

Proces uzyskania kredytu

Podpisanie umowy na fotowoltaikę lub pompę ciepła
Sprawdzenie zdolności kredytowej
Akceptacja warunków kredytu/podpis
Uruchomienie kredytu
Realizacja umowy kredytowej

Skorzystaj z oferty GSE i ciesz się czystym powietrzem!

Jak widać, proces uzyskania kredytu w naszej firmie jest dość przejrzysty. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię rozwiązanie, podpiszesz umowę, a my sprawdzimy Twoją zdolność kredytową. Jeżeli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony i zaakceptujesz warunki kredytu, to zostanie on uruchomiony, a Ty będziesz mógł cieszyć się niższymi rachunkami za energię elektryczną oraz zadbasz o środowisko!

KALKULATOR INSTALACJI

Skorzystaj z poniższego kalkulatora i sprawdź ile zarobisz dzięki fotowoltaice, oszczędzając na rachunkach za prąd dla Twojego domu lub firmy. *

MIESIĘCZNY RACHUNEK ZA PRĄD
200
1 zł
10000 zł
Wielkość
instalacji
11.61 kWp
Produkcja w skali roku
11 146 kWh
Roczny rachunek bez instalacji
276.53
Oszczędność w ciągu 25 lat
45 279
*Wyliczenie szacunkowe. Nie stanowi integralnej części umowy.

FORMULARZ KONTAKTOWY
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego, wiadomości email i/lub innego środka komunikacji, w celu przedstawienia lub omówienia przedstawionej oferty przez Green Smart Energy z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim (NIP 7732489576)