gse-logo

Fotowoltaika dla Firm

od 1140 zł / mies.

Pospiesz się – Tylko do 31 marca 2023!

Zarezerwuj Cenę

Kto Pierwszy, Ten Lepszy! Zostaw swój numer – oddzwonimy. Pospiesz się, oferta tylko do 31 marca.

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  Firma godna polecenia. Najlepsi specjaliści, z którymi jak do tej pory współpracowałam. Jestem zachwycona. Wszystko szybko, sprawnie, bez jakichkolwiek problemów. Kontakt miły, o co bym nie zapytała, wszystko miałam od razu wyjaśnione.

  Julia - Opinia z Google

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy, ekipa monterska widać, że z doświadczeniem, dokumenty również po stronie firmy. 5/5

  Michał - Opinia z Google

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  Bardzo jesteśmy zadowoleni. Firma bardzo solidna. Szybka dostawa sprzętu. Mamy pompę i całą instalację fotowoltaiczną. Wszystko przebiegło bez komplikacji. Polecam jak najbardziej.

  Dawid - Opinia z Google

  Darmowa energia dla Twojej firmy

  fotowoltaika od 1140 zł w leasingu

  Tylko do 31 marca atrakcyjny leasing instalacji fotowoltaicznej. Zamień wysokie rachunki za prąd na niską, miesięczną ratę.

  Stale rosnące ceny energii elektrycznej nie muszą być zmartwieniem Twojej firmy. Wybierz fotowoltaikę i ciesz się darmowym prądem, niezależnie od sytuacji na rynku energii. Dzięki leasingowi nie odczujesz kosztu inwestycji a oszczędność na rachunkach za energię zauważysz od razu.

  Uruchom instalację fotowoltaiczną w Twojej firmie już od 1140 zł miesięcznie. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Wycena jest szybka i niezobowiązująca, a pozwoli Ci na ocenę korzyści jakie da Twojej firmie fotowoltaika z GSE.

  Program PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

  Przeglądy za 0 zł

  Bezpieczeństwo Twojej firmy to nasz priorytet. Dlatego zadbamy o Twoją instalację fotowoltaiczną także po montażu.

   

  Zapewnimy przeglądy fotowoltaiki, w ramach których sprawdzimy prawidłowe działanie instalacji oraz zadbamy o wydajność paneli. Wszystko po to, by Twoja firma mogła zaoszczędzić jak najwięcej na energii elektrycznej.

  Wybierając fotowoltaikę w GSE otrzymasz 3 całkowicie bezpłatne przeglądy instalacji fotowoltaicznej w Twojej firmie.   

  Fotowoltaika w leasingu

  Darmowe zabezpieczenie PPOŻ

  Nowoczesna instalacja fotowoltaiczna z bezpłatnym pakietem zabezpieczeń PPOŻ? Takie rzeczy w Green Smart Energy tylko do 31 marca!

  Fotowoltaika dla firm od GSE to wysokiej jakości sprzęt i doświadczeni instalatorzy, ale także kompleksowy program zabezpieczeń Twojej inwestycji. Tylko teraz program PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO dołączamy całkowicie bezpłatnie. Zależy nam, żebyś spał spokojnie nawet wtedy, gdy instalacja PV pracuje z pełną mocą.

  Zadzwoń i dowiedz się w jaki sposób zadbamy o bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej w Twojej firmie.

  Realizacje w Twojej Okolicy

  Galeria Realizacji

  Leasing od 1140 zł / mies. - tylko do 31 marca!

  Fotowoltaika dla Firm

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Zainstalowałam instalację fotowoltaiczną firmy Green Smart Energy, ponieważ miałam wysokie rachunki za prąd i chciałam zaoszczędzić na rachunkach. Przedstawiciel firmy szczegółowo wyjaśnił warunki umowy i zaproponował najkorzystniejszą ofertę. Instalację posiadam ok. rok i jestem bardzo zadowolona z jej działania, funkcjonuje bez zarzutu. Rachunki za prąd znacznie spadły, a przed założeniem instalacji płaciłam dużo więcej. Poleciłam zainstalowanie instalacji fotowoltaicznej moim sąsiadom. Kontakt bezproblemowy.

   Agata - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Instalacja na gruncie wykonana bardzo fachowo i rzetelnie. Polecam

   Kinga - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Firma zasługująca na polecenie. Należy jednocześnie zwrócić uwagę na urzędową stronę tej instalacji, która została rozwiązana przez ów firmę w sposób nienaganny. Szczerze polecam!

   Patryk - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Rewelacyjna obsługa, super niskie ceny oraz pierwszorzędna jakość produktów!!! Gorąco polecam! Chcesz zaoszczędzić - tylko GSE

   Jarosław - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Bardzo miła obsługa, naprawdę atrakcyjna cena, szybki montaż. Co najważniejsze instalacja działa bezawaryjnie. Już po samym założeniu instalacji firma nie umywa rąk, lecz w razie pytań byli zawsze do dyspozycji. Polecam

   Damian - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐
   Całkiem sprawna realizacja. Ogólnie polecam

   Paweł - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Wykwalifikowani technicy, szybki montaż i na dodatek dofinansowanie pomogli uzyskać. POLECAM 😀

   Paulina - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Bardzo rzetelna firma, od samego początku dobry kontakt z klientem. Wysoki poziom usług, polecam.

   Aleksander - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Wszystko zgodnie z umową. Polecam.

   Sławek  - Opinia z Google

   Realizacja MierzWyzej.pl © 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności