gse-logo

Fotowoltaika

od 3490 zł / kWp

Pospiesz się – Tylko do 31 marca 2023!

Zarezerwuj Cenę

Kto Pierwszy, Ten Lepszy! Zostaw swój numer – oddzwonimy. Pospiesz się, oferta tylko do 31 marca.

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  Firma godna polecenia. Najlepsi specjaliści, z którymi jak do tej pory współpracowałam. Jestem zachwycona. Wszystko szybko, sprawnie, bez jakichkolwiek problemów. Kontakt miły, o co bym nie zapytała, wszystko miałam od razu wyjaśnione.

  Julia - Opinia z Google

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy, ekipa monterska widać, że z doświadczeniem, dokumenty również po stronie firmy. 5/5

  Michał - Opinia z Google

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  Bardzo jesteśmy zadowoleni. Firma bardzo solidna. Szybka dostawa sprzętu. Mamy pompę i całą instalację fotowoltaiczną. Wszystko przebiegło bez komplikacji. Polecam jak najbardziej.

  Dawid - Opinia z Google

  Mój Prąd 4.0

  Do 6000 zł dofinansowania

  Tylko do 31 marca cena Twojej instalacji fotowoltaicznej może być niższa aż o 6.000 zł. Sprawdź jak uzyskać dofinansowanie.

  Tylko do końca marca masz szansę na dotację do instalacji fotowoltaicznej w wysokości 6.000 zł. Jeśli zastanawiasz się nad instalacją PV teraz jest doskonały moment, żeby podjąć decyzję. Pomożemy z wszystkimi formalnościami.  Z naszą pomocą możesz zyskać nawet 6000 zł dofinansowania.

  Jeśli chcesz uzyskać dotację, zadzwoń do nas. Skonfigurujemy dla Ciebie instalację fotowoltaiczną oraz pomożemy przy złożeniu wniosku o dofinansowanie. Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

  Dodatkowy rabat i finansowanie

  10% rabatu lub raty 0%

  Skorzystaj z 10% rabatu na swoją instalację fotowoltaiczną lub wybierz wygodne raty 0%.

  Otrzymaj dodatkowe 10% zniżki na cenę Twojej nowej instalacji fotowoltaicznej. Ciesz się darmowym prądem jeszcze tej wiosny. Jak to zrobić? Zadzwoń i powiedz, że chciałbyś otrzymać 10% rabat, a my przygotujemy ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

  Wolisz rozłożyć płatność na wygodne raty 0%? Nic prostszego. Niewielka rata nie będzie miała istotnego wpływu na Twój domowy budżet. A jednocześnie oszczędności na rachunkach za prąd, zauważalnie odciążą Twoje finanse.

  Fotowoltaika już od 3490 zł / kwp

  Nowoczesna instalacja fotowoltaiczna w dobrej cenie. To możliwe tylko z Green Smart Energy.

  Tylko w GSE instalację fotowoltaiczną zamówisz już od 3490 zł/kWp. Wykonamy kompleksową instalację fotowoltaiczną na dachu Twojego budynku, bądź na Twoim gruncie. Zyskasz nie tylko darmowe źródło energii elektrycznej, ale też skuteczny sposób na oszczędności.

  Fotowoltaika od GSE to nie tylko gwarancja dobrej ceny. To również wysokiej jakości komponenty i własne ekipy montażowe. Tylko u nas otrzymasz 15-letnią gwarancję na montaż Twojej instalacji oraz pełną obsługę serwisową. Chcesz lepiej poznać naszą ofertę? Zadzwoń.

  Realizacje w Twojej Okolicy

  Galeria Realizacji

  Zarezerwuj Cenę - Promocja tylko do 31 marca!

  Fotowoltaika  od 3490 zł / kWp

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Zainstalowałam instalację fotowoltaiczną firmy Green Smart Energy, ponieważ miałam wysokie rachunki za prąd i chciałam zaoszczędzić na rachunkach. Przedstawiciel firmy szczegółowo wyjaśnił warunki umowy i zaproponował najkorzystniejszą ofertę. Instalację posiadam ok. rok i jestem bardzo zadowolona z jej działania, funkcjonuje bez zarzutu. Rachunki za prąd znacznie spadły, a przed założeniem instalacji płaciłam dużo więcej. Poleciłam zainstalowanie instalacji fotowoltaicznej moim sąsiadom. Kontakt bezproblemowy.

   Agata - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Instalacja na gruncie wykonana bardzo fachowo i rzetelnie. Polecam

   Kinga - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Firma zasługująca na polecenie. Należy jednocześnie zwrócić uwagę na urzędową stronę tej instalacji, która została rozwiązana przez ów firmę w sposób nienaganny. Szczerze polecam!

   Patryk - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Rewelacyjna obsługa, super niskie ceny oraz pierwszorzędna jakość produktów!!! Gorąco polecam! Chcesz zaoszczędzić - tylko GSE

   Jarosław - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Bardzo miła obsługa, naprawdę atrakcyjna cena, szybki montaż. Co najważniejsze instalacja działa bezawaryjnie. Już po samym założeniu instalacji firma nie umywa rąk, lecz w razie pytań byli zawsze do dyspozycji. Polecam

   Damian - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐
   Całkiem sprawna realizacja. Ogólnie polecam

   Paweł - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Wykwalifikowani technicy, szybki montaż i na dodatek dofinansowanie pomogli uzyskać. POLECAM 😀

   Paulina - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Bardzo rzetelna firma, od samego początku dobry kontakt z klientem. Wysoki poziom usług, polecam.

   Aleksander - Opinia z Google

   ⭐⭐⭐⭐⭐
   Wszystko zgodnie z umową. Polecam.

   Sławek  - Opinia z Google

   Realizacja MierzWyzej.pl © 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności