Fotowoltaika dla rolnika
Raty zero
Pompa ciepła Czyste Powietrze
Fotowoltaika dla wspólnot
W KILKU SŁOWACH

o gse

Firma Green Smart Energy weszła na rynek w 2018 roku i przez trzy lata działalności udało się nam zdobyć zaufanie wielu Klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz rolników. Zapewniamy kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż, montaż i serwis mikroinstalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz farm fotowoltaicznych.

Warto dodać, że zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów i posiadamy własne ekipy montażowe, co gwarantuje krótki czas realizacji zamówienia. Oferujemy również 15-letnią gwarancję na wykonanie prac oraz zapewniamy najwyższą jakość komponentów. Współpracujemy z następującymi producentami: SHARP, LG Solar, AFORE Polska, Fronius, Sola, SOFAR Solar, KACO Blueplanet, Jinko Solar, Kensol, GOODWE, HUAWEI, EXE Solar, SolarEdge, Bruk-Bet Solar, Longi Solar, Ja Solar oraz BOVIET.

Co więcej, pomagamy w uzyskaniu dotacji i środków z rządowych programów oraz proponujemy jedne z najlepszych finansowań na rynku. W przypadku kredytu wynosi ono 0,35% do raty, a leasingu dla firm 106,39%. Naszą ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem następujących województw: łódzkiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego.

Co zyskasz dzięki współpracy z nami?

Gwarancja
instalacji
Terminowość
projektów
Najlepsze ceny
na rynku

Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć?

Firma Green Smart Energy została założona przez właścicieli spółki Bankier Group, która działa na rynku od 2003 roku. Przez wszystkie lata działalności w branży finansowej stawialiśmy na obsługę Klientów na najwyższym poziomie. Dlatego w obu przedsiębiorstwach kładziemy szczególny nacisk na dopasowanie oferty do potrzeb i oczekiwań inwestorów, co jest możliwe dzięki wiedzy oraz pomocy zatrudnianych przez nas osób.

Dołącz już teraz do

NASZEGO ZESPOŁU

Chciałbyś pracować w firmie, która dba o środowisko naturalne i liczy się dla niej dobry przepływ energii? Wybierz interesujące Cię stanowisko i aplikuj bezpośrednio na naszej stronie. Gwarantujemy, że praca w Green Smart Energy pomoże rozwinąć Ci skrzydła kariery.

EKO fakty o

GREEN SMART ENERGY

190 mld pln
Zaoszczędzone pieniądze
53712 kWp
Moc paneli zainstalowanych
6214
Zadowolonych klientów
4198 mln MWh
Wyprodukowana energia