Fotowoltaika dla rolnika
Raty zero
Pompa ciepła Czyste Powietrze
Fotowoltaika dla wspólnot
Idealne rozwiązanie dla Ciebie

To instalacje fotowoltaiczne

Produkuj swój własny prąd i oszczędzaj

Przeprowadzimy Cię szybko i sprawnie przez wszystkie etapy inwestycji. Nasi fachowcy dobiorą najbardziej odpowiednią instalację. Zaproponujemy również najlepsze warunki kredytowe, a formalności związane z uzyskaniem dofinansowania załatwimy za Ciebie.
Dostaniesz od nas 15-letnią gwarancję na montaż, a w przypadku potrzeby przeprowadzenia serwisu zadziałamy priorytetowo.
Skorzystaj z bezpłatnej wyceny, zadzwoń do nas już dziś!

Sprawdz nasze realizacje
Poproś o wycenę już teraz
Fotowoltaika

nowoczesne rozwiązania dla każdego

Oferta Green Smart Energy jest skierowana do osób fizycznych, przedsiębiorców oraz rolników. Instalacja paneli słonecznych jest opłacalną inwestycją dla każdej z tych grup, ponieważ pozwala na niezależność. Firmy mogą np. sprzedawać nadwyżki prądu do sieci. Natomiast rolnicy otrzymują korzyści w postaci obniżonego podatku rolnego, możliwości amortyzacji i skorzystania z 25% ulgi inwestycyjnej (nawet przez 15 lat).

Warto tutaj również wspomnieć o farmach fotowoltaicznych, które są nazywane elektrowniami słonecznymi, ponieważ buduje się je z paneli słonecznych w celu produkcji i dystrybucji energii elektrycznej do sieci. Usługa ta jest przeznaczona dla odbiorców instytucjonalnych i jej zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego.

Jeżeli rozważasz założenie paneli słonecznych lub stworzenie farmy fotowoltaicznej, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oferowana przez nas kompleksowa usługa obejmuje: darmową konsultację, audyt i stworzenie projektu, profesjonalny montaż oraz uruchomienie instalacji. Co więcej, jeśli nie posiadasz wystarczających środków, oferujemy kredyt ratalny dla klientów indywidualnych i leasing dla firm. Pomagamy także pozyskać środki z rządowych programów oraz dotacje.

Poznaj naszych

Producentów

KALKULATOR INSTALACJI

Skorzystaj z poniższego kalkulatora i sprawdź ile zarobisz dzięki fotowoltaice, oszczędzając na rachunkach za prąd dla Twojego domu lub firmy. *

MIESIĘCZNY RACHUNEK ZA PRĄD
200
1 zł
10000 zł
Wielkość
instalacji
11.61 kWp
Produkcja w skali roku
11 146 kWh
Roczny rachunek bez instalacji
276.53
Oszczędność w ciągu 25 lat
45 279
*Wyliczenie szacunkowe. Nie stanowi integralnej części umowy.
Sprawdź zalety

PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Oszczędności finansowe

Obniż rachunki za energię elektryczną razem z GSE.

Gwarancja wykonania paneli

GSE oferuje 15-letnią gwarancję na wykonanie instalacji .

Troska o nasze środowisko

Ograniczasz emisję do atmosfery gazów cieplarnianych.

Wzrost wartości nieruchomości

Panele słoneczne podnoszą wartość nieruchomości.