Korzystaj świadomie

z odnawialnych źródeł energii

Wybierz panele słoneczne z Green Smart Energy i zaoszczędź na rachunkach za prąd czy ogrzewanie.

Panele słoneczne cieszą się niesłabnącą popularnością, ponieważ coraz więcej inwestorów chce wytwarzać własną energię elektryczną, oszczędzać pieniądze i troszczyć się o środowisko. Odpowiednio zaprojektowana i zamontowana instalacja jest bezobsługowa, co oznacza, że nie wymaga praktycznie żadnej ingerencji.

Sprawdz nasze realizacje
Poproś o wycenę już teraz
Fotowoltaika

dla domu, biznesu i rolnika

Oferta Green Smart Energy jest skierowana do osób fizycznych, przedsiębiorców oraz rolników. Instalacja paneli słonecznych jest opłacalną inwestycją dla każdej z tych grup, ponieważ pozwala na niezależność. Firmy mogą np. sprzedawać nadwyżki prądu do sieci. Natomiast rolnicy otrzymują korzyści w postaci obniżonego podatku rolnego, możliwości amortyzacji i skorzystania z 25% ulgi inwestycyjnej (nawet przez 15 lat).

Warto tutaj również wspomnieć o farmach fotowoltaicznych, które są nazywane elektrowniami słonecznymi, ponieważ buduje się je z paneli słonecznych w celu produkcji i dystrybucji energii elektrycznej do sieci. Usługa ta jest przeznaczona dla odbiorców instytucjonalnych i jej zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego.

Jeżeli rozważasz założenie paneli słonecznych lub stworzenie farmy fotowoltaicznej, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oferowana przez nas kompleksowa usługa obejmuje: darmową konsultację, audyt i stworzenie projektu, profesjonalny montaż oraz uruchomienie instalacji. Co więcej, jeśli nie posiadasz wystarczających środków, oferujemy kredyt ratalny dla klientów indywidualnych i leasing dla firm. Pomagamy także pozyskać środki z rządowych programów oraz dotacje.

Sprawdź zalety

PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Oszczędności finansowe

Montaż paneli słonecznych obniży rachunki za energię elektryczną.

Gwarancja na wykonanie paneli

GSE oferuje 15-letnią gwarancję na wykonanie instalacji.

Troska o środowisko

Ograniczasz emisję CO2 do atmosfery.

Wzrost wartości nieruchomości

Panele słoneczne podnoszą wartość nieruchomości.