Slide Background
Slide Background
Slide Background
Korzystaj świadomie

z odnawialnych źródeł energii

Wybierz panele słoneczne z Green Smart Energy i zaoszczędź na rachunkach za prąd czy ogrzewanie.

Panele słoneczne cieszą się niesłabnącą popularnością, ponieważ coraz więcej inwestorów chce wytwarzać własną energię elektryczną, oszczędzać pieniądze i troszczyć się o środowisko. Odpowiednio zaprojektowana i zamontowana instalacja jest bezobsługowa, co oznacza, że nie wymaga praktycznie żadnej ingerencji.

Sprawdz nasze realizacje
Poproś o wycenę już teraz
Fotowoltaika

dla domu, biznesu i rolnika

Oferta Green Smart Energy jest skierowana do osób fizycznych, przedsiębiorców oraz rolników. Instalacja paneli słonecznych jest opłacalną inwestycją dla każdej z tych grup, ponieważ pozwala na niezależność. Firmy mogą np. sprzedawać nadwyżki prądu do sieci. Natomiast rolnicy otrzymują korzyści w postaci obniżonego podatku rolnego, możliwości amortyzacji i skorzystania z 25% ulgi inwestycyjnej (nawet przez 15 lat).

Warto tutaj również wspomnieć o farmach fotowoltaicznych, które są nazywane elektrowniami słonecznymi, ponieważ buduje się je z paneli słonecznych w celu produkcji i dystrybucji energii elektrycznej do sieci. Usługa ta jest przeznaczona dla odbiorców instytucjonalnych i jej zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego.

Jeżeli rozważasz założenie paneli słonecznych lub stworzenie farmy fotowoltaicznej, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oferowana przez nas kompleksowa usługa obejmuje: darmową konsultację, audyt i stworzenie projektu, profesjonalny montaż oraz uruchomienie instalacji. Co więcej, jeśli nie posiadasz wystarczających środków, oferujemy kredyt ratalny dla klientów indywidualnych i leasing dla firm. Pomagamy także pozyskać środki z rządowych programów oraz dotacje.

Poznaj naszych

Producentów

KALKULATOR INSTALACJI

Skorzystaj z poniższego kalkulatora i sprawdź ile zarobisz dzięki fotowoltaice, oszczędzając na rachunkach za prąd dla Twojego domu lub firmy. *

MIESIĘCZNY RACHUNEK ZA PRĄD
200
1 zł
10000 zł
Wielkość
instalacji
11.61 kWp
Produkcja w skali roku
11 146 kWh
Roczny rachunek bez instalacji
276.53
Oszczędność w ciągu 25 lat
45 279
*Wyliczenie szacunkowe. Nie stanowi integralnej części umowy.
Sprawdź zalety

PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Oszczędności finansowe

Obniż rachunki za energię elektryczną razem z GSE.

Gwarancja wykonania paneli

GSE oferuje 15-letnią gwarancję na wykonanie instalacji .

Troska o nasze środowisko

Ograniczasz emisję do atmosfery gazów cieplarnianych.

Wzrost wartości nieruchomości

Panele słoneczne podnoszą wartość nieruchomości.

Call Now Button