Fotowoltaika dla rolnika
Raty zero
Pompa ciepła Czyste Powietrze
Fotowoltaika dla wspólnot
Czym kierować się

podczas zakupu
pieca indukcyjnego?

Jeżeli planujesz zakup pieca indukcyjnego, to nie podejmuj żadnych decyzji samodzielnie. Skontaktuj się z nami, a wycenimy dla Ciebie całą inwestycję! Pamiętaj, że urządzenie powinno być dobrane do powierzchni i kubatury budynku. Źle dopasowany piec indukcyjny może narazić Cię na dodatkowe koszty.

Sprawdz nasze realizacje
Poproś o wycenę już teraz
Jak działa

piec indukcyjny?

Piec indukcyjny jest jednym z ekologicznych sposobów ogrzewania obiektu.
Urządzenie jest zasilane energią elektryczną. Jego wsad ogrzewany jest dzięki przepływom prądów, które wzbudzają zjawisko indukcji elektromagnetycznej.

Kotły indukcyjne są wszechstronnym urządzeniem grzewczym, które doskonale nadaje się na główne źródło ciepła ale również jako dodatkowe źródło ciepła, czy ogrzewanie wody użytkowej. Kotły indukcyjne mogą być instalowane w budynkach nowych i modernizowanych. W budynkach modernizowanych współpracują z każdym istniejącym systemem CO i nie wymagają wymiany grzejników, rur, zaworów itp.

Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest połączenie pieca indukcyjnego z instalacją fotowoltaiczną. Pozwoli nam ono obniżyć rachunki za energię elektryczną oraz wpłynie pozytywnie na środowisko. Wybierając tę opcję, możesz skorzystać z dofinansowania oferowanego przez program „Czyste Powietrze”.

Sprawdź zalety

PIECE INDUKCYJNE

Długa żywotność

Kocioł indukcyjny
to inwestycja
na lata.
20 lat gwarancji!

Brak ryzyka wybuchu

Kotły indukcyjne są najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania budynku.

Urządzenie jest bezobsługowe

Właściwie dobrane urządzenie, nie wymaga zaangażowania właściciela.

Pozytywny wpływ na środowisko

Piec indukcyjny to ekologiczne rozwiązanie, nie emituje żadnych spalin.