Fotowoltaika dla rolnika
Raty zero
Pompa ciepła Czyste Powietrze
Fotowoltaika dla wspólnot

KLIENT WEWNĘTRZNY

Montowane przez naszą firmę instalacje naziemne i dachowe są praktycznie bezawaryjne, dlatego oferujemy 15-letnią gwarancję na wykonawstwo. Stosowane urządzenia są najwyższej jakości, a zatrudnieni w GSE monterzy wykonują swoją pracę w sposób dokładny i rzetelny oraz posiadają niezbędne doświadczenie w branży fotowoltaicznej. Jeżeli jednak masz problem ze swoją instalacją i potrzebujesz pomocy, to zadzwoń do nas, a my ekspresowo i sprawnie go rozwiążemy! Polecamy jednak pamiętać o regularnych przeglądach – najlepiej wykonywać je co roku, ponieważ dzięki nim wzrasta szansa na wcześniejsze wykrycie usterek i eliminację ich, zanim zajdzie konieczność poważniejszych napraw.

KLIENT ZEWNĘTRZNY

Nawet, jeśli nie korzystałeś z naszych usług podczas zakupu instalacji fotowoltaicznej czy pompy ciepła, ale zauważyłeś np. że sprzęt za głośno chodzi, spadła jego wydajność lub doszło to innej usterki, to skontaktuj się z naszą firmą. Gwarantujemy szybką reakcję i konkurencyjne ceny, dzięki czemu będziesz mógł ponownie bezpiecznie i spokojnie korzystać z produkowanej przez siebie energii elektrycznej.

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Wybierz rodzaj klienta

  klient wewnętrznyklient zewnętrzny

  klient wewnętrzny

  klient zewnętrzny

  Opis usterki (jeśli to koniecznę prosimy o dołączenie dodatkowych plików do zgłoszenia).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego, wiadomości email i/lub innego środka komunikacji, w celu przedstawienia lub omówienia przedstawionej oferty przez Green Smart Energy z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim (NIP 7732489576)

  Sprawdź zalety naszych

  usług serwisowych

  Oferowane przez Green Smart Energy usługi serwisowe mają wiele korzyści. Poznaj je bliżej!

  Nasza firma zapewnia szybki i skuteczny serwis instalacji odnawialnych źródeł energii dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w atrakcyjnych cenach.

  Jeżeli potrzebujesz pomocy doświadczonych fachowców, nie zwlekaj i skontaktuj się z naszą firmą przez powyższy formularz kontaktowy już teraz i poznaj szczegóły oferty.

  Najwyższa jakość usług
  Szybkie usuwanie usterek
  Konkurencyjne ceny
  Doświadczeni specjaliści

  cennik

  Przegląd instalacji
  Moc zestawu
  Cena brutto
  Do 10 kW
  615 zł
  10 - 20 kW
  861 zł
  20 - 30 kW
  984 zł
  30 - 40 kW
  1107 zł
  40-50 kW
  1230 zł
  Serwis instalacji
  Rodzaj
  Cena brutto
  Pozostałe usługi / z 1 h
  246 zł