Stacje ładujące

Stacje ładujące to jedno z rozwiązań, które pomoże Ci zredukować koszty i zrobić krok w przyszłość. Od teraz stacja ładująca może być elementem wyposażenia Twojego garażu, miejsca postojowego lub firmy. Ponad to stacja ładowania może być zasilana dzięki instalacji fotowoltaicznej, dzięki czemu możesz oszczędzać podwójnie jednocześnie dbając o środowisko!

Aby pokryć zapotrzebowanie na prąd samochodu elektrycznego, którego roczny przebieg wynosi 15 000 km, wystarczy domowa instalacja fotowoltaiczna o mocy 4kWh!

Jeśli prowadzisz firmę zaprojektujemy dla Ciebie rozwiązanie, które pozwoli Ci rozbudować flotę samochodów elektrycznych i maksymalnie zmniejszy koszt użytkowania samochodów w Twojej firmie.

Ładowarki umożliwiają ładowanie aut elektrycznych i hybrydowych prądem zmiennym AC i stałym DC. Urządzenia AC dostępne są jako pojedyncze i podwójne (ładowanie jednego lub dwóch aut) oraz w opcji montażu gruntowego i ściennego. Urządzenia DC pozwalają na jednoczesne ładowanie do czterech pojazdów. 


Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

4 KROKI Z GSE