Dlaczego warto

pracować w Green Smart Energy?

Branża fotowoltaiczna podobnie jak firma Green Smart Energy rozwija się bardzo szybko. W związku z tym poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu. Zapewniamy niezbędne narzędzia do wykonywania codziennej pracy i oferujemy uczestnictwo w różnych szkoleniach, które umożliwiają doskonalenie kompetencji zawodowych.

Naszym celem jest dbanie o planetę, dostarczanie produktów najwyższej jakości i zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta. Jeżeli jesteś osobą otwartą, która nie boi się wyzwań i szukasz pracy, która da Ci satysfakcję oraz dobre zarobki, to zapoznaj się z dostępnymi ofertami pracy.

OFERTY PRACY

Przedstawiciel Handlowy woj. Wielkopolskie

Przedstawiciel Handlowy woj. Wielkopolskie-Green Smart Energy realizuje różnego rodzaju instalacje odnawialnych źródeł energii dla Klientów na terenie całej Polski.

CZYTAJ WIECEJ
Przedstawiciel Handlowy woj. Świętokrzyskie

Przedstawiciel handlowy woj.Świętokrzyskie-Green Smart Energy realizuje różnego rodzaju instalacje odnawialnych źródeł energii dla Klientów na terenie całej Polski.

CZYTAJ WIECEJ
Przedstawiciel Handlowy woj. Mazowieckie

Przedstawiciel handlowy woj. Mazowieckie – Green Smart Energy realizuje różnego rodzaju instalacje odnawialnych źródeł energii dla Klientów na terenie całej Polski.

CZYTAJ WIECEJ
Przedstawiciel handlowy - woj. Śląskie

Przedstawiciel handlowy woj. Śląskie – Green Smart Energy realizuje różnego rodzaju instalacje odnawialnych źródeł energii dla Klientów na terenie całej Polski.

CZYTAJ WIECEJ
EKO fakty o

GREEN SMART ENERGY

36 mld pln
Zaoszczędzone pieniądze
7128 kWp
Moc paneli zainstalowanych
730
Zadowolonych klientów
642 mln MWh
Wyprodukowana energia