Fotowoltaika dla rolnika
Raty zero
Pompa ciepła Czyste Powietrze
Fotowoltaika dla wspólnot
Postaw na

ekologiczne rozwiązania!

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wysokimi kosztami. Jeżeli chciałbyś zacząć oszczędzać na rachunkach za prąd i zyskać niezależność energetyczną, postaw na panele słoneczne i pompę ciepła. Inwestycję możesz sfinansować, np. korzystając z oferty leasingu. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą!

Sprawdź teraz

leasing

Leasing operacyjny, finansowy czy pożyczka leasingowa?

W przypadku leasingu operacyjnego otrzymasz środek trwały w zamian za miesięczne opłaty ratalne. Musisz jednak uiścić opłatę wstępną wynoszącą od 10 do 45% wartości. Łączny koszt tej opcji nie powinien przekroczyć 120% inwestycji (u nas wynosi wynoszącą 106,39%!), natomiast czas trwania leasingu wynosi od 48 do 96 miesięcy.

Decydując się na leasing finansowy, należy liczyć się z większym kosztem początkowym, ponieważ poza pierwszą ratą wynoszącą minimum 10% inwestycji, należy zapłacić podatek VAT od całości. Można go jednak odzyskać z US bądź rozliczyć w ramach działalności bieżącej.
Czas trwania tej opcji wynosi od 6 do 60 miesięcy.

Kolejnym rozwiązaniem jest pożyczka leasingowa. Jeśli postawisz na nią, to musisz liczyć się z obniżeniem Twojej zdolności kredytowej. Jednak w zamian za to możesz starać się o dotację i zwrot części inwestycji. Okres spłaty pożyczki leasingowej może wynosić nawet do 8 lat, a jej szczegółowe warunki ustala pożyczkobiorca.

Proces uzyskania kredytu

Podpisanie umowy na fotowoltaikę lub pompę ciepła
Sprawdzenie zdolności leasingowej
Akceptacja warunków leasingu/podpis
Realizacja umowy leasingowej

Pamiętaj, że firma działająca ekologicznie jest tańsza!

Jak widać, proces uzyskania leasingu w naszej firmie jest dość przejrzysty. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię rozwiązanie, podpiszesz umowę, a my sprawdzimy Twoją zdolność leasingową. Jeżeli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony i zaakceptujesz proponowane warunki, to będziesz mógł cieszyć się niższymi rachunkami za energię elektryczną w Twojej firmie oraz zadbasz o środowisko!

FORMULARZ KONTAKTOWY
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego, wiadomości email i/lub innego środka komunikacji, w celu przedstawienia lub omówienia przedstawionej oferty przez Green Smart Energy z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim (NIP 7732489576)